Otázky a odpovědi

Kdy a kde akce koná?

Termíny akcí najdete zde v Menu nebo na hlavní stránce. Akce jsou organizovány jako jednodenní, vícedennní nebo intenzivní tábory (týden) v ČR i v zahraničí. Místo konání je vždy uvedeno u data akce spolu s GPS souřadnicemi místa srazu. Nezajišťujeme dopravu, je tedy nutné vlastní vozidlo (můžeme poskytnout kontakt na osoby, které hledají spolujízdu).

Kolik mě bude akce stát a co všechno je v ceně?

Jednodenní akce - 600 Kč za psa (druhý pes stejného majitele 500 Kč)

Víkendové akce pod hlavičkou Happy Herolky - ceník vždy u konkrétní akce (zahrnuje ubytování, stravu, výcvik, místní poplatky)

Týdenní intenzivní výcvik v zahraničí (5 výcvikových dnů) 130 Euro (druhý pes stejného majitele 100 Euro) 

V ceně výcviku jsou veškeré služby trenéra, kapitána, společné výcvikové pomůcky (kromě aportů). V ceně není zahrnuta doprava účastníků, ubytování a strava, místní poplatky.

Kolik nás tam bude?

Maximální počet cvičících psů je 8 v jedné skupině. Podle počtů trenérů je vypsán počet výcvikových skupin (obvykle 2 skupiny).

Jak bude akce probíhat?

Obvyklý program akce je podrobně popsán v sekci "Vodní záchranařina".

Co si mám vzít s sebou?

Povinná výbava pro psovoda jsou plavky, boty do vody. Doporučená výbava pro psovoda je neopénový oblek (krátký nebo dlouhý dle počasí), neoprénové rukavice, židlička, svačina, pití.

Povinná výbava pro psa je pevný postroj do vody, na kterém je možné psa zvednout (případně plavací vesta) v barvě odlišné, než je srst psa, 2 plovoucí aport viditelné ve vodě, pevný úvaz, miska s vodou. Doporučená výbava pro psa je deka (klec, skládací domeček), ručník na vysušení.